Realizacje bez ograniczeń

Oferta dla architektów od DIVANI kuchnie i wnętrza

DIVANI to kuchnie i wnętrza w najlepszym wydaniu. Marka z podwarszawskiej rodzinnej firmy, urosła do rangi renomowanego producenta mebli, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nie pytaj więc, jakie modele kuchni mamy w DIVANI. Nasi eksperci i zaawansowany technologicznie park maszynowy wykonają to, co masz w swojej wyobraźni i to, co podpowiadają Ci Twoje inspiracje.

Przez niemal trzydzieści lat działalności na rynku i nieustannego rozwoju marka DIVANI zrealizowała niezliczoną ilość wyjątkowych projektów. Zdobyte doświadczenie, stale udoskonalane procesy produkcji oraz standardy obsługi klienta pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Z myślą o potrzebach architektów i projektantów DIVANI przygotowało specjalną ofertę. 

Nie trać czasu!

Oferta współpracy z architektami, jaką proponujemy w DIVANI, to nowoczesny sposób obsługi i sprzedaży. To kompleksowa usługa, która pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Decydując się na realizację projektu z DIVANI, masz do dyspozycji zespół doskonałych fachowców. Stolarz, szklarz, ślusarz, kamieniarz i tapicer są w jednym miejscu, a dla uproszczenia formalności nad ustaleniami i umową czuwa jedna przypisana do architekta osoba. Koordynację projektu otrzymasz w cenie zamówienia. Najszybsze decyzje nagradzamy dodatkowym rabatem.

Nie trać czasu i odbierz zniżkę na wszystkie usługi, zawierając jedną umowę! Realizujemy wspólne projekty już od wartości 100 tysięcy złotych. Realizacje wykonujemy w całej Europie.

Uznane marki i bogata oferta materiałów

Pod szyldem DIVANI pracujemy z najlepszymi na całym świecie. Prowadzimy sprzedaż prowizyjną mebli i urządzeń agd prestiżowych marek, takich jak: Gaggenau, Miele, Bora, Falmec, Aeg, Siemens, Elica, Franke, Villeroy, Wolf, Dornbracht, Liebherr, Fulgor, Gessi i inne. Specjalizujemy się w produkcji mebli z drewna, mdf, płyt fornirowanych, stali, szkła, spieków, laminowanych płyt hpl, a także w elektronice materiałowej, ale w dążeniu do realizacji Twojego projektu nie ma dla nas żadnych ograniczeń. 

Inwestycja w rozwój i zyski

Pracując jedynie ze stolarzem, a nie renomowaną firmą z kompleksową ofertą, zostajesz ciągle na tym samym pułapie. Klienci są zadowoleni, ale rzadko Cię polecają? Inwestuj u nas w technologie przyszłości i twórz realizacje, które w pełni oddadzą Twój talent, zmysł i umiejętności, a także rozwiną Twoją kreatywność. 

Chcesz zarabiać więcej, osiągać wyższe cele? Nie możesz stać w miejscu i robić tego samego, bo nic w Twoim życiu się nie zmieni. Pracuj z najlepszymi i obsługuj najlepszych klientów. Realizuj się. Twój pomysł i nasza realizacja to gwarancja zadowolenia klienta i uczciwe rozliczenia.

Jeżeli potrzebujesz podpowiedzi lub porady, pamiętaj o DIVANI. Jesteśmy po to, żeby rozwijać Twój i nasz biznes. Skorzystaj z naszej infolinii trudnych pytań i szybkich odpowiedzi dostępnej pod numerem tel. 531 444 777. 

Bezkompromisowa jakość

Nasza zasada brzmi: „robić to, co innym się jeszcze nie udało”. DIVANI to wygoda, oryginalna estetyka i bezkompromisowa jakość. 

Zapraszamy na spotkanie, a dowiesz się, co mamy do zaproponowania z myślą o Tobie i Twoich klientach. 

Nasza siedziba w Warszawie z kawiarnią foREST na miejscu to również doskonała lokalizacja na spotkania z inwestorami.

Mamy mobilnych handlowców, którzy dotrą w każdy zakątek świata na spotkania z klientami.