Blaty meblowe
Start / Galerie / Blaty
DIVANI
KONTAKT Galeria Home Concept /I piętro/
Al. Jerozolimskie 185 lok. 39d
02-222 Warszawa
Pon.–sob. 10.00–20.00
tel. +48 531 444 777
e-mail: biuro@divani.pl
ZOBACZ SALON Zapraszamy na wirtualny spacer po salonie DIVANI
Spiek kwarcowy

Spieki kwarcowe są to naturalne wieloformatowe płyty wypiekane w piecach w temperaturze 1200 stopni Celsjusza. Składają się wyłącznie ze zmielonych, naturalnych składników: skał granitowych, kwarcu, iłów łupkowych, glinek i pigmentów ceramicznych,  W ofercie posiadamy producentów takich jak: Neolitu, Laminam, Dekton, Grespania. 

Granit naturalny

Granit jest skałą magmową. Skały takie powstają w momencie stygnięcia lawy wulkanicznej, dzięki czemu każdy blat jest unikalny i wyjątkowy. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi producentami blatów. Jednym z nich jest producent M+Q który w swojej ofercie posiada wiele niepowtarzalnych kolorów i wzorów.

Kwarco-granit

Znany również jako kompozyt, konglomerat, kompozyt. Jest to materiał produkowany na bazie naturalnych kwarców – 95 % – oraz żywic, pigmentów, i innych dodatków, które stanowią pozostałe 5 % zawartości. Jest cieplejszy od granitu i posiada wiele jasnych nadających się na blat kuchenny kolorów.

Akryl

Ich powierzchnia jest gładka i pozbawiona porów. Materiał ten możemy połączyć w taki sposób, że łączenie pozostaje praktycznie niewidoczne, dlatego nadaje się na duże powierzchnie. Odporny na zabrudzenia i wilgoć. W trakcie użytkowania niestety może się rysować, ale w bardzo łatwy sposób można go spolerować i sprawić, że wygląda jak nowy.

Kompakt

To warstwowe płyty wysokociśnieniowe uzyskane poprzez sprasowanie wielu warstw papieru z żywicą w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Ich trwałość i odporność na wilgoć sprawiają że idealnie nadają się do zastosowania do domu jak również we wnętrzach komercyjnych, narażonych na silne uderzenia i wilgoć, a także do zastosowań w ciężkich warunkach.

Drewno lite

W 100% naturalny materiał, który lakierujemy lakierem z atestem spożywczym

Laminat

Produkowane na bazie płyty wiórowej i MDF laminowanej.